10 позитивних «НЕ» або рекомендації до фуршету

Як організувати і провести фуршет:

  1. НЕ організовуйте фуршет «своїми силами». Завжди знайдеться хтось, хто не любить готувати й намаже бутерброди аби-як, накрамсає ковбасу й сир і примудриться викласти це все на пакеті з супермаркету.
  2. Під час зустрічі з кейтер’є намагайтеся висловити всі ваші побажання – від улюблених страв ваших співробітників до бажаних кольорів.
  3. Продумайте, яким напоям надають перевагу члени вашої команди, НЕ робіть цей список занадто обширним.
  4. Точно вкажіть час початку фуршету, щоб, увійшовши в залу, ви НЕ застали напівнакриті столи та збентежених метушнею офіціантів.
  5. Під час вибору страв враховуйте смаки всіх членів вашого колективу, НЕ замовляйте, наприклад, закуску з кальмару тільки тому, що особисто Ви його обожнюєте.
  6. НЕ бійтесь, що їжі не вистачить, з кількістю закусок повністю довіртеся професіоналам.
  7. Якщо Вас обслуговує гідна кейтерингова компанія, то Вам НЕ треба перейматися щодо наявності серветок, склянок і шпажок – все це у них є і входить у послуги.
  8. Ніколи, прошу вас, ніколи НЕ ставте стільці навколо фуршетного столу!
  9. Будь-який фуршет – це форма спілкування, а НЕ тільки харчування-випивання. Пам’ятайте про це, тому подумайте про культурну програму вечора й повідомте під час зутрічі свої побажання.
  10. Після закінчння фуршету вам НЕ потрібно шкодувати про недоїдені смаколики – офіціанти упакують їх вам. Тільки врахуйте, що продукти ці з обмеженим терміном зберігання, тому НЕ треба доїдати в понеділок те, що залишилося з п’ятниці. Краще замовити ще один фуршет!

Як бачите, в даному питанні без кейтерингу не обійтися. Тому сміливо звертайтеся в кейтерингову компанію. Саме їй належить прикрасити ваш стіл вишуканими стравами й заморськими яствами або традиційним салатом “Олів’є” й солоними огірочками. Все залежить від вашого побажання. Ми допоможемо вам обрати з багатьох варіантів меню той, який підходить саме вам!

З любов’ю й повагою, Світлана Подольська, засновник кейтерингової компанії «Сніданок на траві»
Понравилось? Поделитесь с друзьями!
2019-05-03T16:40:23+02:009 Березня, 2019|