9 травня вітаємо з Днем пам’яті!

9 мая День памятиШановні друзі!

9 травня – славетний день, який кров’ю, сльозами та всенародною пам’яттю викарбуваний на меморіальних скрижалях історії.

У цей День Пам’яті та примирення ми вшановуємо мужність та хоробрість доблесних воїнів, які пройшли пекло Другої світової війни й зробили вирішальний внесок для порятунку Європи від нацизму. Схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни.

Сьогодні на сході нашої країни знову затьмарене небо, знову гинуть наші громадяни. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними переможців, зробити все для того, щоб українці на мирній землі виховували дітей, раділи кожному прийдешньому дню.

Мир – найбільше людське благо на землі. Уроки історії вчать нас цінувати безхмарне небо над головою, щиру дитячу посмішку, щасливу родину, єдиний народ.

Нехай День перемоги та день пам’яті і примирення надалі ще тісніше об’єднують всіх нас у відстоюванні миру на нашій рідній землі.

Від щирого серця бажаємо всім здоров’я, довголіття, миру і родинного тепла, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.

Слава Україні!

Понравилось? Поделитесь с друзьями!
2019-05-05T17:48:50+02:009 Травня, 2019|