Про компанію

Кейтеринговый сервис

“Дорогі мої замовники й гості нашої компанії « Сніданок на траві »! Чому я так до вас звертаюся? – Тому що я дорожу вами. Дорожу тим, що протягом багатьох років з далекого 1999 року ви обирали й обираєте нашу компанію. Тим, що ви нам ДОВІРЯЄТЕ проведення найвідповідальніших і найважливіших подій у вашому житті. Дорожу величезною кількістю подяк і теплих слів, сказаних у нашу адресу.

Добре пам’ятаю ваші хвилювання з приводу майбутньої події, і як ці хвилювання поступово йшли в небуття, пам’ятаю ваші щасливі обличчя й ваші добрі слова. Ними завжди винагороджувалися наші співробітники за свої старання. А ми дуже стараємося! Завжди. На будь-якому заході – від зовсім маленького до масштабного. Від доставки обіду в офіс до ювілейного фуршету, від дня народження в колі друзів до корпоративного банкету, від «піжамної вечірки» до Дня поля. Розмір не має для нас ніякого значення. Ми намагаємося вас зрозуміти, вникнути в усі деталі, дати пораду, як це зробити краще для вас, приготувати красиві страви на совість, зробити вашу подію незабутньою.

Я не згадаю вас всіх поіменно, я навіть не зможу вас всіх затегати в Фейсбуці. Але це і не важливо. Важливо те, що ви є – теперішні й майбутні. І за цю довіру я вам ДЯКУЮ. І, звичайно, залишайтеся з нами або, як то кажуть, stay tuned! “

“Щиро, Світлана Подольська – творець і натхненник компанії” Сніданок на траві “

Наша історія

Історія звичайна. Або незвичайна? В ті далекі роки слова “catering” у побуті ще не було, а ми вже були. Доставляли гарячі обіди компаніям, обслуговували конференції та з’їзди, привозили до дня народження страви з-під ножа і просто з печі. Так склалося, що нам замовляли їжу з доставкою і компанії, і (вже тоді!) приватні особи. Потім пізніше, десь у 2003-му році з’явилося слово “кейтеринг“, і ми нарешті дізналися, як же все ж таки ми називаємося.

І вийшло все це через те, що готувати смачно і з душею спочатку ми просто любили. І столи накривати красиво теж любили і любимо до цього дня.

І ще ми завжди вчилися. Зачитували до дірок нечисленні в той час книги з кейтерингу, придумували нові страви й закуски, їздили за новими знаннями на виставки до Києва і в них брали участь. Черпали інформацію всюди – в інтернеті, в поїздках містами та країнами. Везли нові ідеї з різних країн і континентів. Процес нашого навчання і вдосконалення, як ви зрозуміли, нескінченний.

Послуги за ці роки нам довелося надавати всілякі: від доставки улюбленої страви сім’ї гаряченькою просто до столу і до грандіозних застіль із іменитими гостями. А вже коли ми отримуємо від вас купу подяк – нам так приємно! Обіцяємо вам надалі ставати тільки краще, смачніше та креативніше.

Команда «Сніданок на траві» – з ЛЮБОВ’Ю!

Наші послуги

Як ми працюємо:

  1. Зустрічаємося з вами особисто у зручному для вас місці або спілкуємося Вайбером, електронною поштою, у Фейсбуці або Інстаграмі – зараз це стає більш звичним способом спілкування й суттєво економить час.
  2. Обговорюємо і складаємо меню. Якщо ви задумали провести тематичну вечірку, то ми розробимо спеціальне меню відповідно до вашої тематики та прикрасимо столи в тому ж стилі.
  3. Вибираємо набір послуг з урахуванням усіх ваших потреб.
  4. Обговорюємо розстановку столових меблів та інвентарю.
  5. Придумуємо декорування святкового столу. За вашим бажанням ми відобразимо в оформленні столів корпоративні кольори вашої компанії або просто ваші улюблені кольори.
  6. Ваше свято почнеться точно в зазначений вами час.
  7. Протягом усього заходу гостей обслуговуватимуть уважні та ввічливі офіціанти.
  8. Вам залишиться тільки радісно приймати гостей (або діловито – учасників конференції), запрошувати їх за красиво прибрані столи та пригощати їх вишуканими стравами.
  9. Після закінчення свята зі столів буде все прибрано!

Кухня


Шлях до вашого шлунку лежить через наше «серце» – кухню. Ми готуємо страви традиційної української кухні, страви найпопулярніших напрямків європейської кухні, і, звичайно, пропонуємо свої авторські розробки.
Наші кухарі працюють на совість і завжди тільки з якісними продуктами.

Наші замовники

Ним може стати кожен!

У кожної людини бувають у житті події, в організації яких потрібна допомога кейтерингової компанії. Це і приватні особи, які вже стали нашими добрими знайомими, і компанії. За довгі роки ми забезпечили кейтеринговим обслуговуванням організації й компанії різної бізнес-спрямованості, такі, як корпорації АгроОвен, «Олейна», Приватбанк, Інтерпайп, Тойота-центр, Агротек, Баланс-Клуб, Анекс-Тур, Укрсиббанк, KRKA і багато-багато інших – всіх не перелічити! Наш замовник завжди впевнений, що все буде доставлено вчасно, їжа буде свіжою і смачною, а стіл – красиво прикрашений!

Всім нашим постійним і майбутнім замовникам – наша вдячність за ваш правильний вибір!

Ув. Светлана Григорьевна, огромное спасибо за возможность провести мероприятие у Вас в кафе. Мои коллеги просто в экстазе от вашей кухни. Это великолепное заведение, к моей радости, будут посещать многие. Лично от меня: «Процветания и успеха»
Алена
Светочка, Светлана Григорьевна! Через меня передали великую благодарность тебе и твоим подчиненным за помощь раненым бойцам, направленных на долечивание домой в Житомирскую область из Днепропетровского госпиталя, за прекрасные «тормозки» в дорогу.
Людмила
Хочу поблагодарить коллектив «Завтрака на траве» за отличную работу в организации банкета для выпускного вечера. Спасибо всем за ваш труд, особая благодарность Любочке за ее терпение и толерантность. Вкусно, красиво, замечательно оформлены столы! Спасибо за удавшийся праздник!
Ирина
Понравилось? Поделитесь с друзьями!