Дорожні нотатки

Їхала я на днях поїздом. У сусідньому купе пасажири дивилися якийсь серіал. Я давно вже не цікавлюся серіалами, і цей пролітав повз моїх вух, не зачіпаючи свідомості. Але раптом мої вуха вловили знайоме словосполучення Розмова йшла між групою молодих хлопців і дівчиною. За голосами можна було охарактеризувати цих хлопців, як цілком сучасних, просунутих, навіть можна сказати таких собі зухвалих.

Ось, про що вони говорили:

Хлопці (весело) – Треба з’їздити в ресторан, відзначити це діло!

Дівчина (вкрадливо) – А може, нехай ресторан приїде до вас?

Хлопці (здивовано) – А як це?!

І дівчина почала пояснювати їм, “як це”.

Далі я вже не слухала. Мені просто стало дуже смішно. Це ж про яких таких сучасних хлопців мова в цьому серіалі йшла ?! З якого часуто ?! Я думкою окинула минулі роки.

Выездной ресторанВже скільки років ми самі «виїзний ресторан». Скільки свят великих і малих ми зробили людям, починаючи з самого факту народження дитини й закінчуючи ювілеями осіб ну дуже похилого віку!

Ми виїжджали, щоб накрити стіл маленьким трьохліткам, важливим випускникам садка й не менш важливим випускникам шкіл. А скільки весіль, конференцій, семінарів і просто знаменних подій у житті людей і компаній ми обслугували за ці роки!

Слова «фуршет», «кава-пауза», «канапе» тощо впевнено злітають з вуст наших дорогих замовників.

Так, не всі ще, можливо, знають, що виїзне ресторанне обслуговування і є «кейтеринг», та ми й самі цього спочатку не знали. Про історію проникнення цього поняття на пострадянський простір я вже якось писала. Але те, що можна зробити так, щоб «ресторан приїхав до вас», я думаю, ні для кого сьогодні не секрет. А ось ти диви, герої серіалу не знають!

Висновок напрошується сам собою. Є нам куди рости, панове!

З чим вас усіх, дорогі мої, і вітаю!

Ваша – Світлана Подольська

Понравилось? Поделитесь с друзьями!
2019-04-27T12:55:47+02:003 Березня, 2019|