Кейтерингові послуги у Дніпрі

«Сніданок на траві» – перша кейтерингова компанія у Дніпрі з 1999 року. Кейтеринг подій – наша головна спеціалізація. Ми надаємо весь комплекс послуг кейтеринг-обслуговування заходів: планування, складання меню, підбір місця, транспортні послуги, оренда обладнання, декор та оформлення, столовий текстиль і повне обслуговування вашої події.

Нам під силу організувати виїзне свято в будь-якому форматі на ваш вибір!

Завтрак на траве

Основна перевага фуршету в тому, що він дає можливість одночасно прийняти десятки й сотні гостей у приємній вільній атмосфері, в якій вони зможуть, дегустуючи закуски та коктейлі, невимушено спілкуватися.

Детальніше…

Ми пропонуємо організацію виїзного банкету у Дніпрі за найвищим стандартом. Власна кухня, висококласні кухарі, необхідні меблі, інвентар і посуд. Нам під силу організація банкетів будь-якого формату!

Детальніше…

Шведский стол | Кейтеринг №1 в Днепре

Шведський стіл останнім часом набирає популярність. Це також кейтеринг. Він представляє собою мікс з фуршетних страв, холодних закусок, салатів і гарячих страв за типом буфету. Гості підходять до столів, які щедро заставлені різноманітними стравами, та обирають те, що їм більше до вподоби.

Детальніше…

Пикник на природе | Кейтеринг №1 в Днепре

Виїзний кейтеринг на свіжому повітрі – прекрасне рішення для проведення весілля, корпоративу, дня народження або сімейної урочистості.

Детальніше…

Кофе-брейк - организация | Кейтеринг №1 в Днепре

Потрібно створити невимушену атмосферу, щоб гості могли поділитися враженнями про захід та обмінятися контактами? Тоді вам потрібна кава-пауза або кава-брейк.

Детальніше…

Доставка обедов в Днепре | Корпоративное питание

Ми готуємо фуршетні й банкетні страви не тільки для виїзних заходів. Ви також можете замовити їх і з доставкою додому або в офіс. Нагодуйте своїх співробітників смачно та швидко!

Детальніше…

Вам потрібно провести банкет і вам необхідний гарний і недорогий банкетний зал для проведення заходу? Ми надамо власні банкетні зали на 30 і 80 осіб – у центрі Дніпра зі зручною транспортною розв’язкою.

Детальніше…

Дополнительные услуги | Кейтеринг №1 в Днепре

Кейтерингова компанія “Сніданок на траві” – це не просто виїзне обслуговування вашого свята або події у Дніпрі, це івент-кейтеринг! Чим ми відрізняємося від конкурентів? Все просто – ми займаємося не тільки приготуванням і доставкою їжі, ми проведемо ваш захід “під ключ”.

Детальніше…

З нами працювати легко!

Будь ласка, зателефонуйте нам за телефонами:

+380981003921 Viber, +380955609974, або заповніть форму

Наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб обговорити всі деталі за телефоном або під час особистої зустрічі в будь-якому зручному для вас місці. Ми обговоримо всі нюанси і сформуємо меню вашого заходу з урахуванням вашого бюджету й побажань.

Кейтерингова служба «Сніданок на траві» – це професійний виїзний ресторан, ми можемо спланувати й організувати кейтеринг для події будь-якого масштабу!

Понравилось? Поделитесь с друзьями!