Банкетний зал в центрі Дніпра

Має бути важлива подія? Вам потрібно провести класичний банкет і вам необхідний гарний і недорогий банкетний зал для проведення заходу наступних форматів: весілля, ювілей, день народження, день народження дитини, корпоратив, дружня вечірка, дитяче свято, випускний вечір, зустріч однокласників або однокурсників, семінари та тренінги?

Кейтерингова компанія “Сніданок на траві” надає вам власний банкетний зал, який розташован в центрі міста, на лівому березі зі зручною транспортною розв’язкою.

У просторому кафе можна зібратися сімейним колом, посидіти з друзями кількістю до 30 осіб.

Дуже затишне сімейне кафе, в інтер’єрі якого багато всякої європейської всячини: колекція тарілок і дзвіночків з різних європейських міст. Затишні балкончики, де ви можете усамітнитися з приємним співрозмовником. Тиха музика і відповідне меню.

З понеділка по п’ятницю можна прийти в кафе на бізнес-ланч. Час роботи: 12: 00-15: 00

Переваги нашого залу

ЗАТИШОК. У нашому банкетному залі завжди затишна обстановка

ЦІНИ. Вас приємно здивують наші ціни (вартість банкету від 300 грн на одну людину)

КУХНЯ. Наш шеф-кухар порадує Вас як смачними традиційними стравами української кухні, так і вишуканими наїдками європейської кухні

ОБСЛУГОВУВАННЯ. Дуже велику увагу ми приділяємо обслуговуванню. Воно у нас не просто гарне, а душевне

ДЕКОР. Ми допоможемо вам втілити в життя будь-який стиль оформлення банкетного залу і витримати підібрану стилістику Вашого свята

Банкетний зал на 100-300 осіб

У разі, якщо для вашої компанії потрібен більший простір, ми знайдемо для вас приміщення, яке буде відповідати всім вашим вимогам.

Якщо вам доручили провести конференцію або семінар на велику кількість людей, то ми знайдемо для вас сучасний конференц-зал із відповідними приміщеннями для проведення кава-брейків і фуршетів, які ми із задоволенням організуємо для вас найкращим чином.

Всі зали будуть оснащені необхідним для вас обладнанням і будуть знаходитися в центральній частині міста.

Додаткові послуги:

  • Доставка і вивезення посуду, інвентарю та продукції
  • Доставка обслуговуючого персоналу
  • Прокат столового інвентарю та столового текстилю
  • Прокат столового посуду
  • Оформлення, декор столів
  • Сервіровка столів
  • Розлив напоїв
  • Прибирання столів після закінчення заходу
  • Обслуговування

Як замовити банкетний зал?

Щоб замовити організацію застілля для свого заходу в наших банкетних залах, вам необхідно всього лише зателефонувати за телефонами:

+380981003921 Viber, +380955609974

Ми врахуємо всі ваші побажання з оформлення залу й сервіровки столів і приготуємо ваші улюблені закуски.

Відгуки наших клієнтів:

Мы очень были рады посетить Ваше кафе! Замечательная обстановка и бармен высшего класса, кухня офигенная, обслуживание превосходное! Все принесло массу позитивных эмоций от атмосферы уюта и праздника. Вы The Best!

Именинница Юля и ее гости

У вас замечательное кафе! Здесь очень уютный деревенский интерьер и красивая посуда, и очень вкусные блюда. Моей маленькой внучке здесь тоже очень понравилось! У нее был замечательный день рождения! Желаю вашему кафе успехов и процветания.

Шувалов И.А
Понравилось? Поделитесь с друзьями!